ویژگی های فنس توری پرسی

ویژگی های فنس توری پرسی ، فنس توری پرسی با سیمهای مختلف فلزی بافته شده توسط دستگاه حصار پیوند زنجیره ای ساخته می شود. مواد حصار پیوند زنجیره ای ما در سیمهای پوشش داده شده از فولاد ضد زنگ ، گالوانیزه و پی وی سی موجود است. به طور معمول در باغ ها ، حیاط ورزشی ، اماکن صنعتی ، خانه ها ، جاده ها مورد استفاده قرار میگیرید.

ویژگی های فنس توری پرسی

دهانه یکنواخت، سطح صاف، بافت ساده و کاربرد عملی. نصب و اتصال آسان و انعطاف پذیر. شمشیربازی با زنجیره پیوند سنتی گزینه ایده آل برای یک نرده مرزی هوشمند، ایمن و محدود برای صنعت است. ما فنس های توری پرسی را با سیم های گالوانیزه گرم، روکش PVC و فولاد ضد زنگ تولید می کنیم. محبوب ترین نرده توری پرسی گالوانیزه است که مقاومت خوبی در برابر آب و خوردگی جوی دارد. با این وجود، دوام فنس توری پرسی روکش شده PVC از نرده گالوانیزه بهتر است.

اشکال و ضلع های توری پرسی

سه نوع لبه برای انتخاب وجود دارد: بند انگشتی، پیچشی، بند انگشتی و پیچشی. فنس توری پرسی با پیچ و تاب معمولا امنیت را افزایش می دهد.
بند انگشتی – این اصطلاح برای توصیف نوع selvage بدست آمده از جفت شدن سیمهای جفت مجاور مجاور و سپس خم شدن انتهای سیم به داخل یک حلقه بسته استفاده می شود. معمولاً بند بند استاندارد است مگر اینکه خلاف آن قید شود.
پیچش – این اصطلاح برای توصیف نوع خلوص به دست آمده از چرخاندن جفت سیمهای مجاور به هم در یک مارپیچ بسته از 1-1 / 2 چرخش ماشین، که معادل سه پیچ کامل است، و بستن سیم به پایان می رسد زاویه برای ایجاد نقاط تیز. طول سیم بیش از پیچش باید حداقل 1/4 اینچ (6.4 میلی متر) طول داشته باشد.

بیشتر بخوانید»»» کانیو

مشخصات فنس توری پرسی

قطر سیم 1.2 میلی متر – 5.0 میلی متر،
اندازه مش 20 میلی متر -100 میلی متر
عرض رول 0.5 متر ، 1.0 متر، 1.25 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2.0 متر، 2.5 متر
طول رول 10 متر – 50 متر.

جمع بندی

خب در این مقاله ویژگی های فنس توری پرسی مورد برسی قرار گرفت که امیدواریم از خواندن مقاله لذت برده باشید. همچنین اگر قصد خرید فنس توری پرسی دارید، از طریق شماره زیر با تماس بگیرید.

ویژگی های فنس توری پرسی

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *