فنس حصاری چیست چه ویژگی هایی دارد؟

فنس حصاری چیست چه ویژگی هایی دارد؟Reviewed by Tabanhesar.com on Mar 4Rating: 4.0

فنس حصاری چیست چه ویژگی هایی دارد؟

این فنس ها معمولا از سیم های فولادی با روکش گالولنیزه و یا با روکش پی وی سی با دستگاه مخصوص به هم تنیده می شوند. این حصار ها معمولا برای حصار کشی باغ ها مناطق نظامی فرودگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مزیت فنس حصاری

  • مقرون به صرفه
  • حمل نقل آسان
  • مسدود نکردن نور و منضره
  • مقاوم و با دوام
  • قابلیت فروش در تمام زمان ها

کاربرد فنس حصاری

همانطور که میدانید فنس حصاری از کاربرد زیادی برخوردار است. از کاربرد های آن می توان به حصار کشی باغ ها و ملک خصوص، زمین های فوتبال، مراکز نظامی، و همچنین در باغ وحش ها کاربرد دارد.

فنس حصاری چیست چه ویژگی هایی دارد؟

مشخصات فنس حصاری

این فنس ها را به دو روش دستی و اتوماتیک می سازند که معمولا به طول 10 الی 20 متر می سازند که بر اساس سفارش مشتری متغیر است. ضخامت این نوع از مفتول ها 2 الی 5 میلی متر متغیر است.

بیشتر بخوانید»»» نکاتی در مورد نرده های پیش ساخته

نکات مهم در تهیه فنس حصاری

یکی از نکات مهمی که باید در خرید فنس حصاری به آن توجه داشته باشید موقعیت آب هوایی آن منطقه است. جنس فنس حصاری متناسب با موقعیت آب هوایی تغییر می کند برای مثال در آب هوای خشک نیازی به مفتول گالوانیزه نیست . یکی دیگر از ملاک های خرید فنس حصاری ارتفاع و روزنه های نرده است که در قیمت و امنیت تاثیر زیادی دارد.

قیمت فنس حصاری

قیمت فنس حصاری به عوامل زیادی بستگی دارد که می توان به جنس، ضخامت، ارتفاع، روزنه های نرده اشاره کرد. هرچه روزنه های نرده بزرگ تر باشد قیمت آن نیز پایین می آید چرا که در آن آز مفتول کمی استفاده می شود.فنس حصاری چیست چه ویژگی هایی دارد؟

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *