جوانب مثبت و منفی نرده های چوبی

جوانب مثبت و منفی نرده های چوبیReviewed by صبا اسلامی on Jul 17Rating: 5.0جوانب مثبت و منفی نرده های چوبینرده ها یکی از ویژگی های مهم ایمنی پله های ما است ، اما هیچ قانونی وجود ندارد که می گوید آنها باید دارای مدل یا جنس خاصی باشند. الوار یک ماده متداول...

جوانب مثبت و منفی نرده های چوبی

نرده ها یکی از ویژگی های مهم ایمنی پله های ما است ، اما هیچ قانونی وجود ندارد که می گوید آنها باید دارای مدل یا جنس خاصی باشند. الوار یک ماده متداول است که در چنین پروژه هایی اعم از داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما مهم است که قبل از تصمیم گیری نهایی ، جوانب مثبت و منفی را سبک سنگین کرده باشید. آیا نرده های چوبی واقعاً انتخاب مناسبی برای خانه شما هستند؟

جنبه ی مثبت

چوب یک ماده آشنا است و تا مدتها در حقیقت تنها ماده ای بود که در ساخت پله ها مورد استفاده قرار می گرفت. به همین ترتیب ، مواد حس سنتی گرایی را به طرح می رساند.

به عنوان یک ماده کاملاً طبیعی ، ساکنین و حتی مهندسان ساخت تمایل بیشتری برای استفاده از آن در منزل دارند.

انواع مختلفی از چوب های مختلف برای انتخاب وجود دارد که به شما امکان می دهد سایر ویژگی های چوبی خانه خود را تکمیل کنید. برخی از گونه هایی که ما ارائه می دهیم شامل صمغ های لکه دار ، بلک بروت و کاج است.

همچنین انواع مختلفی از رنگ ها برای انتخاب وجود دارد که به شما امکان می دهد به ظاهر دقیق مورد نظر خود برسید. ترجیحا چوب را در حالت طبیعی خود استفاده کنید.

چوب ماده ای آسان برای طراحان است تا بتوانند با آن کار کنند و نتیجه ی آن پروژه هایی کاملاً خیره کننده است. همچنین چوب یک ماده قوی است ، به خصوص اگر تصمیم به انتخاب گونه های متراکم تر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب گابیون ها

جنبه ی منفی

پوسیدگی : از آنجا که چوب یک ماده طبیعی است ، این بدان معنی است که می تواند با گذشت زمان تخریب شود. اگرچه چوب هایی که توسط لاک محافظت شده اند و یا در داخل آن مورد استفاده قرار می گیرند ، به سرعت پوسیدگی نخواهند داشت ، برخی از آسیب ها اجتناب ناپذیر است.

آفات : چوب گاهی اوقات می تواند در برابر آفات مانند چوب کرم مستعد باشد (اگرچه حضور آن معمولاً با مشکلات از جمله رطوبت همراه است). سوراخ های موجود در چوب تنها نشانه ای از آلودگی خواهد بود.

تعمیر و نگهداری : درست مانند همه ی مواد ، نرده های چوبی به نوعی نگهداری در طول عمر خود نیاز دارند. بعد از چند سال ممکن است برای حفظ ظاهر خود به یک کت لاک جدید نیز نیاز داشته باشد.

در حالیکه جوانب مثبت نیز بسیار زیاد است ، باید توجه داشته باشید که نصب و مراقبت مناسب از نرده چوبی شما برای جلوگیری از پوسیدگی مسیری طولانی را طی می کند. تابان حصار تجربه زیادی در زمینه انواع مختلف  نرده ها داد ، بنابراین در مورد محصول نهایی تان کاملا مطمعن باشد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *