حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟Reviewed by زهرا دولت آبادی on Oct 7Rating: 5.0حفاظ شاخ گوزنی چیست؟امروزه برای جلوگیری از سرقت‌ها و بالا‌بردن امنیت منازل یا ویلا‌ها راه‌های متعددی وجود دارد مانند دزدگیر‌ها، سیم‌خاردار‌ها و حفاظ‌های مختلف.

امروزه برای جلوگیری از سرقت‌ها و بالا‌بردن امنیت منازل یا ویلا‌ها راه‌های متعددی وجود دارد مانند دزدگیر‌ها، سیم‌خاردار‌ها و حفاظ‌های مختلف. از بین این موارد بهترین گزینه برای بالا بردن امنیت و تضمین امنیت محل مورد نظر حفاظ‌ شاخ‌گوزنی می‌باشد. در ادامه به کاربرد و کارایی این حفاظ بیشتر می‌پردازیم.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

امروزه برای جلوگیری از سرقت‌ها و بالا‌بردن امنیت منازل یا ویلا‌ها راه‌های متعددی وجود دارد مانند دزدگیر‌ها، سیم‌خاردار‌ها و حفاظ‌های مختلف. از بین این موارد بهترین گزینه برای بالا بردن امنیت و تضمین امنیت محل مورد نظر حفاظ‌ شاخ‌گوزنی می‌باشد. در ادامه به کاربرد و کارایی این حفاظ بیشتر می‌پردازیم. دلیل پیدایش این حفاظ‌ها و جایگزین شدن آن‌ها به جای سیم‌خاردارها این است که این حفاظ‌ها نه تنها امنیت بالاتری دارند بلکه از لحاظ ظاهری هم زیباتر از سیم‌خاردارها و حفاظ‌های دیگر هستند. ساختار حفاظ شاخ‌گوزنی به گونه‌ای می‌باشد که هیچ موجود زنده‌‌‌‌ای توانایی عبور کردن از آن‌ها را ندارد. این حفاظ‌ها با میلگرد 10 ساخته می‌شود و ارتفاع آن‌ هم معمولا از بسته به سفارش و محلی که نصب می‌شود از 30 تا 120 سانتی‌متر متغیر است.

حفاظ شاخ گوزن برای محافظت از دیوار
حفاظ شاخ گوزن برای محافظت از دیوار

یکی دیگر از دلایل مناسب بودن این حفاظ برای بالابردن امنیت استحکام و ضد زنگ بودن آن است. می‌دانیم که برای ساختن حفاظ‌ها استفاده از اضافات و ضایعات آهن گزینه‌ی مناسبی نیست پس باید این اطمینان را حاصل کنید که حفاظ شاخ‌گورنی مورد نظرتان از متریال مناسب و مستحکم یعنی آهن کار نکرده و تراکم بالا ساخته شود. وقتی که حفاظ شما تراکم بالا و لازم را داشته باشد عبور از میان آن غیر‌ممکن خواهد بود.

همچنین نکته‌ی قابل توجه در مورد سفارش و خرید حفاظ‌ شاخ‌گوزنی لازم به ذکر است:

قطعا اگر طالب امنیت بالا و کیفیت بالا و آرامش خیال برای افزایش حفاظت منزل، شرکت یا مجتمع خود هستید باید هزینه‌ی آن را هم در نظر بگیرید. هر چه تراکم بالاتر باشد یعنی امنیت بالاتر و البته قیمت بالاتری هم خواهد داشت. در صورت نیاز ارتفاع می‌تواند بیشتر یا کمتر هم باشد تراکم هم می‌تواند بیشتر یا کمتر باشد که البته تراکم کمتر با اینکه قیمت پایین‌تری دارد اما امنیت حفاظ پرتراکم را نخواهد داشت.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *