راهنمای خرید درب ضد سرقت

راهنمای خرید درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت به دلیل طراحی داخلی و درب های دیگر از امنیت بیشتری برخوردار است و همچنین از لحاظ ساختار کلی، قفل، لولا و مواد، درب از درب های معمولی متناسب تر بوده و از مقاومت بیشتری برخوردار است. درهای ضد سرقت علاوه بر قفل های تقویت شده و به روز که ورود سارق را در داخل خانه تقریباً غیرممکن می کند، دارای ویژگی هایی از قبیل مقاومت در برابر آتش، عایق برای گرما و سرما، رطوبت و صدا هستند.

ویژگی های درب ضد سرقت

  1.  اولین و مهمترین نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که ضخامت قاب درب ضد سرقت معمولاً 1.8 مایل است. توجه داشته باشید که اگر قاب درب خوب نیست ، نصب درب دشوار خواهد بود.
  2. جنبه مهم دیگر قاب درب این فلز باید از جنس آلیاژ با کیفیت باشد و همچنین در محل اتصالات، جوشکاری در تمام قسمت ها کامل باشد.
  3. از آنجا که درهای ضد سرقت از وزن بالایی برخوردار هستند ، باید روی 2 لولا تعبیه شوند و سپس لولا ها از جنس مناسبی باشند و باید دارای یاتاقان باشند.
  4. در مورد انتخاب درب ضد سرقت نیز باید به شکل پوشش آن توجه کنید ، زیرا روکش های ام دی اف از پوشش های پی وی سی واضح تر هستند و نکته دیگر این است که اگر خانه شما در یک منطقه شلوغ است شما باید از روکش PVC استفاده کنید زیرا در مقابل نور خورشید مقاوم هستند و ضد خش هستند ، و دارای پوشش MDF نیستند.

بیشتر بخوانید»»» انواع درب ریلی و ویژگی های آن

نکاتی قبل از خرید درب ضد سرقت

هنگام خرید درب ضد سرقت باید به ابزار و قفل درب نیز توجه کنید. به عنوان مثال دستگیره ها از جنس استیل ساخته شده اند و قفل به کار رفته در قفل درهای قفل درب صنعت ساخت ترکیه که در رده اول امنیت جهان قرار دارد و کپی کردن آن تقریباً غیرممکن است ، همچنین قفل های چشمی و شبانه بند را بررسی کنید. برای مواردی که در بازار موجود نیست.

جمع بندی

خب در این مقاله راهنمای خرید درب ضد سرقت به طور خلاصه توضیح داده شد، امیدواریم از خواندن مقاله لذت برده باشید. اگر درب ضد سرقت را در مکانی میخواهید نصب کنید که نیاز به امنیت بیشتری داشته باشید، می توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

راهنمای خرید درب ضد سرقت

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *