سیم تیغ دار در خدابنده | مشاوره در زمینه سیم خاردار + سیم تیغ دار

سیم خاردار چیست ؟

سیم خاردار یک  سیم نرده ای با لبه های تیز یا جرقه های دندانه دار در فواصل منظم در امتداد رشته اصلی و مرکزی می باشد که در همه جا برای ساختن نرده ها و حفاظ های ارزان تر بکار می رود و این سیم یک وسیله حفاظتی مناسب برای بالای دیوار منازل ، یا حفاظ  باغ ها ، مزارع و .. می باشد.

استفاده از سیم تیغ دار

این نوع سیم تیغ دار ها از پرکاربردترین سیم تیغ دارهای حلقوی می باشند که بیشتر برای حصار کشی های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع سیم تیغ دارها از رشته سیم های گالوانیزه تشکیل شده که توسط تیغه هایی به شکل تبر هستند.قطر این سیم تیغ دارها 60 الی 90 سانتی متر می باشد .60 سانتیمتر، به مقدار 9 تا 13 متر از سیم را  به صورت استاندار پوشش می دهد و قطر 90 سانتیمتر، از 13 تا 17 متر از سیم را به طور استاندارد پوشش می دهد. 

به طور کلی سیم تیغ دار حلقوی یک روش بسیار مناسب برای حصار کشی می باشد که این حصارکشی ها شامل: حصار کشی به روش فنس و حصارکشی با استفاده از تور های زنجیری می باشد. و از طرفی ترکیب این نوع سیم تیغ دارها با روش سیم خاردار خطی امکان پذیر می باشد و باعث ایجاد امنیت بیشتری می باشد.انواع سیم تیغ دار وجود دارد : 1_سیم تیغ دار خطی 2_سیم تیغ دار حلقوی.

خدابنده

توضیحات اضافی سیم تیغ دار

سیم تیغ دار،معمولا متشکل از دو سیم طولی است که به شکل کابلی شکل می گیرد و سیم های تیغ دار را در اطراف یا هر دو سیم کشی در فواصل منظم به هم متصل می کنند. انواع سیم خاردار چندگانه هستند، با کابل های تک یا دوطبقه، گرد، نیمه گرد یا تخت و دارای طیف وسیعی از سنج ها هستند. کابل دو پیچ خورده، قدرت اضافی را فراهم می کند و باعث انقباض و گسترش بدون شکستگی می شود. باربرها به صورت مورب به منظور ارائه نقاط تیز تر آن ها، ممکن است از یک یا دو قطعه تشکیل شده و عموما در فواصل 4 تا 5 اینچ (10 تا 13 سانتی متر) فاصله دارند.

خرید سیم تیغ دار در خدابنده

برای خرید سیم تیغ دار و مشاوره در زمینه راه اندازی انواع مختلف حصار کشی با فنس و سیم خاردار میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

مشاوره رایگان تماس بگیرید !!!

آدرس : آذربایجان شرقی، شهرستان بناب، شهرک صنعتی،  تابان حصار

📞 09148281821 – 09143092878  ( تلفن تماس )