عرضه انواع نرده های مرغوب در تابان حصار

عرضه انواع نرده های مرغوب در تابان حصارReviewed by عرضه انواع نرده های مرغوب در تابان حصار on Apr 24Rating: 5.0تابان حصاردر این مطلب، برخی از انواع نرده بیان شده است. انواع نرده ها، دارای مزایا و معایب هستند. با مشاوره کارشناسان و انتخاب مناسب با محیط، بهره مندی ما از آنها بیشتر میشود. از این رو، مجموعه  تابان حصار را معرفی کرده ایم. در این مجموعه انواع نرده ها با کیفیت و قیمت مناسب تولید و عرضه میشود.

عرضه انواع نرده های مرغوب در تابان حصار

در این مطلب، برخی از انواع نرده بیان شده است. انواع نرده ها، دارای مزایا و معایب هستند. با مشاوره کارشناسان و انتخاب مناسب با محیط، بهره مندی ما از آنها بیشتر میشود. از این رو، مجموعه  تابان حصار را معرفی کرده ایم. در این مجموعه انواع نرده ها با کیفیت و قیمت مناسب تولید و عرضه میشود.

اگر مروری بر کاربرد نرده ها داشته باشیم، خواهیم دید که استفاده از آنها فراگیر تر شده است. به طوریکه امروزه، دارای تنوع در طرح و رنگ هستند و در اکثر اماکن خانگی و صنعتی دیده می‌شوند. مواد اولیه ای که در تولید آنها به کار میرود، نقش اصلی و مهمی را در کیفیت محصول نهایی ایفا میکند. مجموعه تابان حصار، به نشانی اینترنتی www.tabanhesar.com با به کارگیری آلیاژهای مرغوب، در زمینه تولید انواع نرده ها فعالیت دارد. چند نمونه از محصولات این مجموعه معتبر و با سابقه را معرفی میکنیم:

1_ نرده پانلی آلومینیوم : نوع جدیدی از انواع نرده ها میباشد و به دلیل برتری هایی که نسبت به انواع چوبی و آهنی دارد، استقبال خوبی از آنها شده است. حصار آلومینیومی، وزن سبکی دارند و در برابر شرایط محیطی (مخصوصا رطوبت زیاد)، از مقاومت و دوام خوبی برخوردار هستند. از آنها در پنجره، پله، بالکن ها و… استفاده می شود.

2_ شاخ گوزنی : نامگذاری این دسته از انواع نرده ها، به دلیل شبیه بودن شکل ظاهری آنها به شاخ گوزن می‌باشد. استفاده از آنها، بیشتر با هدف ایجاد امنیت انجام می‌شود. زیبایی بهتری نسبت به نرده های قدیمی و میله ای دارند. ضمن اینکه رویش و حرکت گیاهان پیچشی بر روی آنها، به زیبایی نمای ساختمان می افزاید. با این وجود، محدودیت در مکان نصب دارند و از آنها در محیط داخلی ساختمان استفاده نمی شود.

3_ حصار توری : این نوع از نرده ها را می توان به جای احداث دیوار در اماکن مختلف استفاده نمود. البته، استفاده از آنها در احداث اماکن ورزشی، صنعتی، باغ ها و… بیشتر دیده میشود. بدلیل وجود روزنه ها در تور، دوام و ایستادگی خوبی در برابر بادهای شدید دارند.

4_ درب کشویی : کاربرد دیگر انواع نرده ها، در ساخت درب کشویی است. استفاده از این درب ها، در ساختمان هایی که محدودیت فضا دارند، بسیار موثر و مفید میباشد. آنها، زمان باز و بسته شدن، در کنار دیوار مجاور خودشان حرکت میکنند که باعث استفاده بهینه از فضای محیط میشوند.

سایر محصولات مجموعه تابان حصار

اینها، تنها چند مورد از محصولات تابان حصار بود که در بالا گفته شد. ورق کششی، راه بند تیغ دار، انواع گابیون، بلاکر و بسیاری از محصولات متنوع دیگر نیز در این مجموعه، تولید و عرضه می گردند که با مراجعه به وبسایت تابان حصار، به اطلاعات کاملتری از آنها دسترسی خواهید داشت.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *