نرده حصاری در خرم آباد

نرده حصاری
نرده حصاری

توضیحات نرده حصاری

نرده حصاری یکی از نرده های زیبا و پر کاربرد می باشد. عمده استفاده از این نرده در مکان هایی با سطح صاف، محیط باز و مناطق بزرگ مانند اطرف زمین های زراعی و …  می باشد. نصب نرده حصاری در

مکان هایی که سطح صافی دارند زیباتر هستند و بیشتر مورد پسند واقع می شوند.

جنس نرده حصاری

نرده حصاری در جنس و قیمت های مختلف در بازار موجود است که بسته به سلیقه و توان مالی مشتری ساخته می شود. این نرده ها بسیار زیبا هستند و در عین سبکی از مقاومت بالایی برخوردارند. نرده حصاری با توجه به این که اغلب از آهن ساخته می شود؛ در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ بسیار مقاوم است. پس با خیال راحت می توانید این نرده را در مزارع و یا باغ ها استفاده کنید. تفاوت این نرده با نرده های مشابه دیگر در این است که؛ اولا ساخت کشور عزیزمان ایران است و صفر تا صد آن توسط  متخصصان بومی  مجموعه تابان حصار طراحی و تولید شده اند.

خرید نرده حصاری در خرم آباد

سوابق درخشان و برنده عناوین مختلف کشوری در امر یفیت و استاندارد است و اولین هدف و اولویت ما رضایتمندی مشتری بوده و تیم پشتیبانی و مشاوره رایگان تابان حصار 24 ساعته آماده پاسخگویی در شهر خرم آباد به مشتریان می باشد.


بیشتر بخوانید »»» بلاکر


نرده حصاری
نرده حصاری

ضرورت نرده حصاری

ضرورت ایمن سازی باغ ها، مسیر های مزارع و منابع روباز ذخیره آب  یا چاه ها در مقابل ورود غیرمجاز و یا سقوط عابران و علی الخصوص اطفال به داخل چاه ها و یا منابع آب یکی دیگر از نیازهای افرادی است که در مزارع و روستاها زندگی می کنند که کارخانه تولیدی تابان حصار با شناسائی آن اقدام به ارائه راهکار به روز، ارزان و بهینه جهت پاسخگویی به این نیاز نموده است.

بلاکر ، نرده پانلی، فنس، گابیون، سیم تیغ دار، توری پرسی، درب کشویی، شاخ گوزن

در این جهت طیف گسترده ای از محصولات نرده حصاری تابان حصار با خصوصیات منحصر به فرد ذاتی خود مانند قیمت تمام شده کمتر از گزینه های سنتی، تنوع در ارتفاع، بافت ظریف، چشم نواز و هم خوان با مزارع، مقاومت و غیرقابل صعود بودن و در نهایت پوشش محافظ بسیار مقاوم، توانسته اند بعنوان جایگزین مناسبی برای حصار های چوبی دست ساز یا بی کیفیت تولید شده در زمان قدیم جهت ایمن سازی کانال های رو باز، مسیل ها و مخازن روباز ذخیره آب، مورد انتخاب مشتریان قرار گیرند.جهت مشاوره رایگان وخرید نرده حصاری در خرم آباد لطفا از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید


آدرس : آذربایجان شرقی، شهرستان بناب، شهرک صنعتی، تابان حصار

☎️ 04137780381 ( شماره ثابت )

📞 09148281821 – 09143092878  ( تلفن تماس )