ساخت نرده های چوبی و فلزی

ساخت نرده های چوبی و فلزیReviewed by صبا اسلامی on Sep 2Rating: 4.5ساخت نرده های چوبی و فلزی اگر به دنبال ساختن نرده های چوبی و فلزی هستید. عالیه! زیرا ما راه حل مناسبی را برای شما درنظر گرفته ایم. ساخت حصار جدید با استفاده از ترکیبی از چوب و فلز...

ساخت نرده های چوبی و فلزی (راه آسان)

اگر به دنبال ساختن نرده های چوبی و فلزی هستید. عالیه! زیرا ما راه حل مناسبی را برای شما درنظر گرفته ایم. ساخت حصار جدید با استفاده از ترکیبی از چوب و فلز راهی عالی برای زیباسازی حیاط خلوت شماست. در حالی که در عین حال با این کار ارزش خانه خود را افزایش دهید. با پیشرفت های مدرن در زمینه نرده ها و طراحی نرده ها، شما می توانید یک حصار بسیار جذاب و راحت تر از آنکه بتوانید حصار چوبی سنتی قدیمی را درست کنید، برای حیات خود بسازید.

بیشتر بخوانید: رابیتس و کاربرد آن

گزینه های طراحی نرده های چوبی و فلزی

ساخت نرده های چوبی و فلزی(گزینه های طراحی نرده های چوبی و فلزی)
ساخت نرده های چوبی و فلزی(گزینه های طراحی نرده های چوبی و فلزی)

با ترکیب مواد چوب و فلز برای ساختن حصار ، گزینه های طراحی حصار حریم خصوصی شما بی پایان است. در حالی که بیشتر نرده های چوبی و فلزی از پست های “زمین بازی” نه چندان زیبا استفاده می کنند …

…راه بهتری وجود دارد!

اتحاد یک قاب حصار فلزی سیاه و سفید براق همراه با چوب گرم برای تزریق چیزی واقعاً بی نظیر و چشم نواز است.

این نمای جدید یکی از داغترین روندهای طراحی نرده ها است. و در حالی که این کیت های نرده فلزی عموماً به رنگ سیاه است. صاحبان خانه (و سازندگان حصارها) گاهی اوقات می خواهند رنگ خاص خود را ایجاد کنند تا جلوه ای بی نظیر و خاص خود به وجود آورد.

فقط مطمئن شوید اگر قاب ها را نقاشی می کنید – از محصول رنگی استفاده کنید که برای کاربردهای فلزی در فضای باز ساخته شده است تا از ماندگاری آن اطمینان حاصل شود.

برای گزینه های تزریق چوب محدودیتی وجود ندارد!

سرو ، چوب ساج ، آیپه ، کاج (و حتی بامبو) را می توان برای ایجاد ظاهری مبتکرانه و بی نظیر استفاده کرد. چوب را می توان رنگ آمیزی کرد ، یا  شاید بخواهیم رنگ طبیعی آن، فاصله بین ذرات چوب، و موارد دیگر پوشانده شده یا باقی بماند. برای یک ظاهر فوق العاده سفارشی ، از تابلوهایی با ابعاد مختلف و الگویی به ظاهر تصادفی استفاده کنید. استفاده از کیت های پانل حصار چوبی و فلزی برای ساخت نرده راهی آسان برای صرفه جویی در وقت و تلاش در هنگام نصب است.

بعداً در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد

چیدمان افقی در مقابل عمودی

می خواهید حصار چوب و فلز شما چگونه به نظر برسد؟

در گذشته ، اکثر تابلوهای حصارهای حریم خصوصی به صورت عمودی قرار داشتند … طراحی حصار افقی به سرعت در حال پیشرفت و تبدیل شدن به طرح مورد نظر برای نصب حصارهای مدرن است. تابلوهای هم ترازی به صورت افقی و ظاهری جدید به خانه حالت زیبا تری می بخشد و یک گزینه عالی برای حفظ حریم خصوصی است.

آیا شکاف هایی در حصار نمی خواهید؟

برای نصب حصار بدون شکاف از تخته های زبان و شیاردار که برای بستن شکاف ها در کنار هم هستند استفاده کنید.

اگر با داشتن شکاف ها موافق هستید.

با قرار دادن فاصله بین برخی یا تمام تخته ها ، یک حصار نیمه خصوصی ایجاد کنید. این هم عالی به نظر می رسد یک نکته را باید در خاطر داشته باشید. یک حصار افقی می تواند کمی بیشتر هزینه داشته باشد زیرا الزامات بار باد نشان می دهد که پست ها به جای 8 فوت باید در دهانه های 6 فوت قرار گیرند.اما ، به عنوان یک قاعده کلی ، یک حصار افقی حصار قوی تر است. اگر می خواهید عمودی باشد، مشکلی نیست حصار چوب و فلزی برای برخی از خواص که ممکن است به نظر می رسد بهترین است.

بیشتر بخوانید: حصار های فلزی

مجموعه های عمودی نیز عالی به نظر می رسند!

ترازعمودی تابلوها مزیت استفاده از فاصله وسیع تر بین پست ها ، کاهش هزینه ها و زمان نصب را به شما می دهد. هنگام ساختن حصار چوبی و فلزی ، می توانید به راحتی جهت گیری حصار را انتخاب کنید تا نمای دقیقی را که می خواهید ایجاد کنید.

Wood Posts در مقابل پست های فلزی

اگر بودجه کمی دارید ، حصار های چوبی ممکن است تنها گزینه شما باشد. زیرا هزینه چوب کمتر از فلز است. نکته منفی برای ساختن حصار با پست های چوبی این است که به احتمال زیاد شما نیاز به جایگزینی نرده ها در 7-10 سال بعدی خواهید داشت.که این در واقع یک معامله است.

عمر حصارهای فلزی طولانی تر از چوب هستند زیرا پوسیده نمی شوند. بنابراین اگر طول عمر حصار برایتان مهم است (یا بسیاری از نرده های چوبی) در نظر بگیرید، که اگر حصار فلزی نسب کنید به احتمال زیاد با گذر زمان هزینه ترمیم حصار را پس انداز خواهید کرد.

پست های حصار فلزی همچنین هزینه تعمیر و نگهداری کمتری را در طول سال های آینده تضمین می کنند. پست های حصار فلزی تحت تأثیر حشرات مانند موریانه ها قرار نمی گیرند و آنها تجهیزات چمن (مانند یک برش دهنده خط) را به مراتب بهتر از یک چوب معمولی نگه می دارند.

اندازه صحیح حصار ها

ساخت نرده های چوبی و فلزی(اندازه صحیح حصار ها)
ساخت نرده های چوبی و فلزی(اندازه صحیح حصار ها)

از آنجا که بیشتر نرده های استاندارد دارای 4 فوت ، 6 فوت یا 8 فوت ارتفاع هستند … حصارها باید با طول کافی خریداری شوند تا در زمین و درون کدهای ساختمان کاملاً تنظیم شوند.

به عنوان یک قاعده کلی – برای تعیین عمق پست حصار خود – نیمی از ارتفاع حصار را اضافه کنید. بنابراین یک حصار بلند با ارتفاع 6 فوت می تواند دارای پست های 3 فوت در زمین باشد. خواه پست های چوبی یا پست های فلزی را انتخاب کنید – حتماً الزامات و توصیه های مربوط به عمق سوراخ های پست برای مکان خاص خود را مطالعه کنید.

شرایط خاک ، ارتفاع حصارها ، نوع باد ، و نیازهای محلی ، همه در تعیین طول حصار نقش دارند. حتی بهترین مواد ، اگر به درستی نصب نشوند ، ممکن است باعث ایجاد مشکلات غیرضروری در جاده شوند.

نرده وینیل و فلزی

وینیل یک انتخاب محبوب برای تزریق حصار است. یک مزیت بزرگ برای حصار وینیل این است که نیازی رنگ آمیزی منظم ندارد. و وینیل در رنگ ها و بافت های متنوعی قرار می گیرد.

نرده کامپوزیت و فلزی

گزینه دیگر ماده برای حصار حریم خصوصی جدید کامپوزیت است. مواد کامپوزیت استحکام و جایگزین های کمتری برای نگهداری چوب دارند. و درحالی که مواد نرده مرکب کاملاً گران تر از چوب هستند – می توانند انتخاب مناسبی برای کاربرد مناسب باشند.

نرده های چوبی و فلزی خود را برنامه ریزی کنید

حصار چوب و فلز یک سرمایه گذاری عالی است! برای ایجاد یک طرح حصیری منحصر به فرد با دوام ماندگار… بیشتر صاحبان خانه از پست های حصار فلزی و کیت های قاب استفاده می کنند. همراه با چوب ، وینیل ، کامپوزیت ، بامبو یا برخی مواد دیگر. انتخاب شما در مصالح حصار هرچه باشد ، همیشه از این اطمینان حاصل کنید: اینکه مرزهای خط ملک خود را می شناسید کدهای ساختمان محلی را بررسی کنید تماس بگیرید تا خطوط زیرزمینی مستقر شوند و قبل از حفاری پروژه حصار خود را کاملاً برنامه ریزی کنید زمان صرف برنامه ریزی باعث صرفه جویی در زمان و کاهش مشکلات در آینده می شود.

منبع: www.perimtec.com

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *