نکاتی در مورد نرده های پیش ساخته

نکاتی در مورد نرده های پیش ساختهReviewed by Tabanhesar.com on Mar 4Rating: 4.5

نرده پیش ساخنه یکی از عناصر مهم و کاربردی در ساختمان ها هستند که نقش مهمی در زیبایی و ایجاد حصار امن دارند. نرده ها انواع مختلفی دارند که ما در این مقاله قصد داریم تا انواع نرده و ویژگی ها آن را برای شما توضیح بدهیم.

لیست انواع نرده پیش ساخته:

  • نرده چوبی پیش ساخته و نرده طرح چوب پیش ساخته
  • نرده فلزی پیش ساخته
  • نرده سنگی پیش ساخته
  • نرده شیشه ای پیش ساخته

نرده چوبی پیش ساخته و نرده طرح چوب پیش ساخته

نرده های چوبی در دو طرح کلاسیک و مدرن وجود دارند که بیشتر در فضای بیرونی خانه مورد استفاده قرار می گیرند. این نرده ها حس گرما را در حیاط حانه ایجاد می کند همچنین به دلیل چوبی بودن، فضای طبیعی خانه را تغیر نمی دهد. نرده چوبی پیش ساخته مقاوم است و دربرابر خش و پوسیدگی مقاوم است.

نکاتی در مورد نرده های پیش ساخته

نرده فلزی پیش ساخته

این نوع از نرده در دکوراسیون خانه و راه پله و فضای بیرونی خانه کار برد دارد. جنس این نوع از نرده ها از استیل، آلمینیوم، در انواع شکل ها موجود است. این نرده ها کاملا اقتصادی بوده چراکه مقاوم هستند و هزینه تعمیر و نگهداری آن کم هزینه است.

نرده سنگی پیش ساخته

نرده های سنگی که سالیان سال است که مورد استفاده قرار می گرفت این بار با شکلی کلاسیک و مدرن وارد چرخه زندگانی ما شده است که طرفداران زیادی دارد. این نرده از مقاوم ترین نرده ها هستند که هم در برابر رطوبت، سرما، گرما و آتش مقاوم هستند. این نرده ها نیازی به رنگ کاری ندارند و همچنین قابل شستشو هستند.

نکاتی در مورد نرده های پیش ساخته

نرده شیشه ای پیش ساخته

نرده های شیشه ای یکی از منحصر به فرد ترین نرده های مدرن هستند که در بالکن ها و همچنین تراس پله ها مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این شیشه ها از سکوریت هستند که نگرانی شما را در برابر مقاومت این شیشه ها رفع میکنند چرا که این شیشه ها نشکن هستند.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.